| Atbilžu arhīvs | № 50775, Matemātika, 4 klase Grāmata: Matemātika 4.kl. Pirmā darba burtnīca (Mencis J. (sen.) u.c.) Uzdevuma numurs: 1., 2. Matemātika 4. klasei. Pirmā burtnīca. (J. mencis (sen.), J. Mencis (jun.) ).
10. lpp. 1. un 2. uzdevums. (skat. failu). | | |
| |
Rosoliņš | 2.uzd. 53 144 340 25 28 67 77 120 220 12 13 15 37 30 47 40 80 115 5 7 6 9 23 14 16 31 5 35 45 70 | | |
| |
alytas | failā | | |
| |
cittrons | darbs failaa | | |
| |
zinuvisu | Risinājums ir failā! Lai veicas! :) | | |
| |
Geimeris | Geimeris | |
| | № 51154, Matemātika, 4 klase Как за три взвешивания отвесить на чашечных весах 700 гр. крупы, если есть только 1 гиря в 100 грамм | | |
| |
loo_ra | 1.svēriens- 1 kausā lieku atsvaru (giru),otrā nosveru 100g putraimu. 2.Svēriens-pie nosvērtamjiem simts g graudu pielieku 100g atsvaru(tagad kausa ir 200g).otra kausā no jauna nosveru 200 g graudu. 3.svēriens-atstāju nosvertos graudus(tagad tur ir 400 g ,kas sastāv no 100 g atsvara+300 g graudu) un nosveru otra puse 400 g graudu.
Ieguvu 700 g graudu = no pirmā svēriena 100 g +otrā svēriena 200 g + trešā svēriena 400 g graudu. | |
| № 51230, Matemātika, 4 klase Нужно решить 2 способами. Туристическое агентство за день продало 360 путевок в санатории, дома отдыха и турбазы. Три десятых части этих путевок продали в санатории, 140 путевок- в дома отдыха. Сколько путевок продали на турбазы?. | | |
| |
basik | 360/3=120 120+140=260 360-260=100
| | |
| |
leila | 1.) 360*3/10=108 360-108-140=112 2.)360*7/10=252 252-140=112 | | |
| |
Marman | 1 способ 3/10=30% 140/360=39% 100%-30%-39%=31% 100% - 360 31% - x 31*360/100= 112 | | |
| |
rimmusik_dusik | всего- 360 путевок 0,3 путевок- продали в санатории 140 путевок продали в дома отдыха ? путевок- продали на турбазы
1)360/0,3=108(путевок)- в санатории 2)360-140=220(путевок)- в дома отдыха 3)108+220=328(путевок)- в санатории и дома отдыха 4)360-328=32(путевки)- на турбазы
Второй вариант не знаю | |
| № 51428, Matemātika, 4 klase Grāmata: Matemātika 4.kl., I pusgads (Valtasa I., Lude I.) Uzdevuma numurs: 4.118lp No Rīgas un Brocēniem viena otrai pretim vienlaicīgi izbrauca divas masīnas,kuru ātrums bija 65km/h un 45km/h.Pēc cik ilga laika tās satiksies,ja attālums starp pilsētām ir 110km/h? | | |
| |
deivids12345 | pec 1 stundu jo 1)45km/h+65=110km/h
| | |
| |
wisdom | 1. aprekina ceļu, ko abi veiks 1h 65+45=110 km/h 2. ja attālums starp pilsētām ir 110 km un abu auto kopējais ātrums ir 110km/h, mašīnas satiksies pēc 1h | | |
| |
leila | Tās satiksies pēc 1h, jo to kopīgais ātrums ir 110km/h | | |
| |
cittrons | te būs: 45km+65km=110km 110km=110km Pēc vienas stundas | |
| № 51626, Matemātika, 4 klase Matemātika 2 klasei. Lūdzu palīdziet, brālim uzdevums un nevaram izpildīt. Nevar izmantot nezināmo un dalīšanu tikai + - un reizināšana. UZD. Tēvam un mātei kopā ir 70 gadi. Tēvs ir par 6 gadiem vecāks nekā māte. Cik gadu ir tēvam. Lūdzu ar paskaidrojumiem. | | |
| |
Andrew | mate ir - x bet tevs - x+6 tad x+6+x=70 2x=70-6 2x=64 x=32 matei 32 tevam 38 | | |
| |
muļķīte | 1)cik veca ir mutere? 70-35=35 2)cik vecs ir fāteris? 35+6=41
| | |
| |
cittrons | te būs: 32+38=70 32-māte 38-tēvs Paskaidrojums: 70:2=35 35-3=32(māte) 32+6=38(tēvs) | | |
| |
johns-zinošais | 70-6-64 64*0.5=32..tik veca māte 32+6..38..tik vecs tēvs. Viegli vai ne?
| | |
| |
Mysjka | Nu matei ir 32,bet tevam 38 gadi :) | |
| | № 51637, Matemātika, 4 klase Kā aprēķināsi visu skaitļu no 1 līdz 100 summu: 1+2+3+4+... +99+100 nesaskaitot skaitļus pēc kārtas? Cik būs summa?
Lūdzu izpalīdziet :) | | |
| |
reksis | 1+3+2+4+6+7+5+8+10+12+9+13+15+17+14+16+18+20+17+19+22+24+21+23+25+27+24+26+29+31+28+30+33+35+32+34+37+39+236+38+41+43+40+42+45+47+44+46+49+51+48+50+53+55+52+54+57+59+56+58+61+63+60+62+65+67+64+66+69+71+70+72+74+76+73+75+78+80+79+81+83+85+84+86+88+90+89+91+93+95+92+94+96+98+100+99=4869 | | |
| |
rimmusik_dusik | 1+100, 2+99, 3+98, 4+97, 5+96, 6+95, 7+94, 8+93, 9+92, 10+91, 11+90, 12+89, 13+88, 14+87, 15+86, 16+85, 17+84, 18+83, 19+82, 20+81, 21+80, 22+79, 23+78, 24+77, 25+76, 26+75, 27+74, 28+73, 29+72, 30+71, 31+70,...... visur sanaks 101 un paru bus 50 un sanaks 5050 | | |
| |
siveens | var saskaitīt sagrupējot 1+100 + 2+99 utt tātad 50*101 = 5050 | | |
| |
alin4eg18 | 1 + 2 + 3 + ... + 99 + 100 = (1 + 100) + (2 + 99) + (3 + 98) + ... + (50 + 51) = 101 · 50 = 5050. | |
| № 52590, Matemātika, 4 klase doti cipari 3,9,6 Uzraksti un aprēķini trīs reizes mazāku skaitļu starpību | | |
| |
sauliite13 | 9-6=3 6-3=3 9-3=6 | | |
| |
ievinja188 | 3x mazāks par 3 ir 1 3x mazāks par 9 ir 3 3x mazāks par 6 ir 2 1-3-2=-4 | | |
| |
Echo | 3 / 3 = 1 9 / 3 = 3 6 / 3 = 2
1 - 3 - 2 = -6 | | |
| |
leila | 3-2-1=0 | | |
| |
axxy5 | 1-3-2=-4 | |
| № 52746, Matemātika, 4 klase Grāmata: Matemātika 4.kl. (Mencis J. (sen.) u.c.) Uzdevuma numurs: 40 задание 40 на сранице 98. С учетом площади крупнейших озер латвии, изобрази их на диограмме, приняв, что одна клеточка в тетради соответствует 1000м². | | |
| |
Geimeris | Geimeris | |
| № 52924, Matemātika, 4 klase cik ir 2+2*2 | | |
| |
nika | 2+2*2=2+4=6 | | |
| |
Vendija | 4+2=6 | | |
| |
Korinte | 2+2*2 = 2 + 4 = 6 | | |
| |
extravaganza | 6 :D | |
| | № 53214, Matemātika, 4 klase Grāmata: Matemātika 4.kl., II pusgads (Valtasa I., Lude I.) Uzdevuma numurs: 6 Viena ūdens litra masa ir 1 kg,benzīna litra masa-690g, augu eļļas litra masa-925 g,bet dzīvsudraba litra masa ir 13 kg 600 g. Aprēķini,kāda masa ir 10 litriem katras vielas!
| | |
| |
Žāvene | 1 litrs ūdens= 1 kg, 10 litri ūdens = 10 kg! 1 litrs benzīna=690g, 10 l benzīna =6kg 900g 1 l augu eļļas=925g, 10 l augu eļļas =9kg 250g 1l dzīvsudraba = 13 kg 600g, 10 l dzīvsudraba=136kg Ceru ka saprati.. | | |
| |
betmens112 | Ūdens - 10kg benzīna - 6,9 kg eļļa - 9,25 kg dzīvsudrabs - 136kg | | |
| |
valdislidakas | Ūdens 10litru masa ir 1·10=10Kg Benzīna 10litru masa ir 690·10=6900g Dzīvsudraba 10litru masa ir 13600·10=136000g=136kg | | |
| |
sabine | ūdens -> 10kg benzīns 6,900kg augu eļļa 9,250 kg dzīvsudrabs 136.00kg | | |
| |
Matenes Dievs | 10l ūdens = 10kg 10l benzīns = 6,9 kg 10l augu eļļa = 9,25 kg 10l dzīvsudrabs = 136 kg
| |
|
|